header-text

Projektas „Kai mamystė ir verslas pakeliui“

Tapusios mamomis dauguma moterų užsisuka vaikučių auginimo rutinoje, kurioje nebelieka laiko net pagalvoti apie savirealizciją. 

Socialinio bendravimo trūkumą ypatingai jaučia ir patiria provincijoje gyvenančios mamos.

Nors tai turėtų būti bene gražiausias, prasmingiausias moterų laikas gyvenime, dažna mama pamąsto apie tai, kad praras profesinius įgūdžius, taps nereikalinga darbo rinkai. Projektu „Kai mamystė ir verslas pakeliui“ norėjosi parodyti ir padėti mamoms išnaudoti motinystės laikotarpį kaip galimybę iš naujo atrasti save, išbandyti naujas veiklas, suburti mamas bendrystei, kurioje kiltų verslo ar amato idėjos. 

Projekto „Kai mamystė ir verslas pakeliui“ dalyvės dalyvauja verslo pradžios mokymuose, renginiuose, į kuriuos kviečiami įvairūs specialistai: elektroninės prekybos atstovė, buhalterinės apskaitos įmonės vadovė, VVG projekto administratorė, amatininkai ir kt. 

Įpusėjus projekto veikloms dalyvės suprato moterų bendrystės sinergiją, nusprendė steigti veiklių moterų klubą, apjungiantį Elektrėnų savivaldybėje gyvenančias veiklias moteris, kuriame tęsia pradėtas veiklas bei įgyvendina naujai gimusias idėjas, plėtoja savanorystės ir pagalbos moterims iniciatyvas, moterų verslumo bei savirealizavimo skatinimo programas.


Savivaldybės, kuriose veikia iniciatyva:
Elektrėnų sav.

Kontaktai norintiems prisijungti prie iniciatyvos:

https://www.facebook.com/Projektas-Kai-mamyst%C4%97-ir-verslas-pakeliui-106746704410194 Agnė Landžiūtė, tel. nr.: 860405128, el. p. alandziute@yahoo.co.uk